Witamy serdecznie na naszej stronie internetowej :)
logo

Jesteśmy również na Facebook Instagram

adres ul. Szosa Witkowska 3B
62-300 Września
telefon 501 830 072
e-mail rehfitmedgmail.com
godziny otwarcia Pon - Czw: 08:00 - 19.00
Pt: 08:00 - 17.00

Anna Tylman Wiśniewska


mgr Anna Tylman Wiśniewska

Jestem osteopatą i mgr fizjoterapii. Specjalizuję się w osteopatii uroginekologicznej i okołoporodowej .To dziedzina zajmującą się schorzeniami z zakresu zaburzeń ginekologicznych, urologicznych i proktologicznych . Terapia dotyczy nie tylko tkanek miednicy, jamy brzusznej czy kręgosłupa, ale całego ciała i nakierowana jest na źródło problemu. Jednym z elementów funkcjonalnej diagnostyki dla mnie jest USG. Dzięki niemu mogę ocenić między innymi pojemność pęcherza, ocenić mięśnie powłok brzusznych, spojenie łonowe, cewkę moczową, dopasować pessar, sprawdzić statykę struktur dna miednicy oraz to jak te struktury zachowują się podczas ruchu tu i teraz.
Obecnie prowadzę własną praktykę w gabinetach w Poznaniu i Słupcy. Jestem współzałożycielka Centrum Uroginekologii  które powstało z potrzeby kompleksowego podejścia do ciała i zdrowia gdzie również organizowane są spotkania oraz warsztaty dla pacjentów odnośnie zdrowia intymnego i możliwości fizjoterapii w zaburzeniach takich jak. nietrzymanie moczu, zespoły bólowe miednicy, zaburzenia seksuologiczne i reedukacja po porodzie.
Wiedzę oraz swoje umiejętności regularnie poszerzam w licznych kursach i szkoleniach . Daję moim pacjentom 100% mojej uwagi i zawszę traktuję tak, jak sama chciałabym być traktowana .
Najczęstsze problemy z jakimi borykają się moje pacjentki:
•          Rozejście mięśnia prostego brzucha
•          Bóle dna miednicy, obniżenie narządów rodnych, nietrzymanie moczu
•          Dolegliwości bólowe oraz ograniczenia ruchowe w obrębie blizn pooperacyjnych
•          Vulvodynia i vestibulodynia
•          Bolesne miesiączkowanie
•          Zaburzenia płodności
•          Zaburzenia trawienia

Kilka słów o nas

REHfitMED To zapoczątkowana w 2012 r. przez Aleksandrę Koskę-Głębowską droga do perfekcji w zapewnianiu pacjentom opieki i pomocy w problemach związanych
z aparatem ruchu.To lata zbierania doświadczeń
i zdobywania wiedzy a także budowania zespołu specjalistów.
czytaj więcej
rehabilitacja fitness medycyna

JAK DOJECHAĆ